Mora terapie

V roce 1977 představili pánové Dr. Franz Morell a Erich Rasche ( odtud vznikl název terapie MOrell a RAsche ) veřejnosti metodu, která byla založena na léčbě pacienta pomocí invertovaných frekvencí jeho vlastního organismu. Jejím velkým přínosem byl především holistický přístup k pacientovi ( ke každému pacientu individuelně ).

Každý orgán, každá tkáň, buňka mají své vlastní spektrum frekvencí. Těmito elektromagnetickými signály s námi buňky komunikují, vyjadřují svůj stav, ať už je aktuálně zdravý nebo nemocný. Tato terapie si zakládá na tom, že patologické frekvence neutralizuje jejich zrcadlovým obrazem ( invertovanou kopií ) a dále už nechá prostor samotnému organismu, aby bojoval s problémem, protože neutralizací patologických procesů ( a tím spíš akutních a velice agresivních ) se odblokují naopak ozdravné procesy organismu, které před tím nemohly projevit svou činnost. Mora terapie napomáhá přirozené funkci organismu, neoslabuje jej vlivem dodatečných látek, pouze mu pomáhá obnovit jednu ze základních funkcí a to ozdravnou. Můžeme ji aplikovat dohromady s jinými kůrami, ať už s biorezonanční terapií - BRT nebo s jinými, čímž lze dosáhnout i efektivnosti. Toho všeho se docílí pomocí senzorů.

Mora terapie neboli frekvenční terapie - probíhá po předcházející podrobné anamnéze a analýze celkového stavu klienta. Používá se při různých funkčních narušení. Nejčastěji se tak stává při dlouhodobých chronických onemocnění jako je např.: chronické onemocnění průdušek a plic, srdečně-cévní soustavy, žaludečně-střevního traktu, při recidivních bolestivých syndromech, nedostatečnosti imunitní soustavy a velice efektivní je metoda při léčbě akutní a chronické alergie či intoxikace.

Proč je důležitá detoxikace při provádění Mora terapií?

V průběhu prvních etap Mora terapie se do krve vyplavují toxické látky různého původu a nejbližší cestou je právě krev. Tyto toxické látky se postupně hromadí v mezenchymu a v běžných podmínkách se prakticky vůbec nevyplavují z organismu pryč. Proto je velice důležité v průběhu celé ozdravné kůry detoxikace organismu. K základním pravidlům, které by měli být vždy dodrženy, patří zejména pitný režim. Dokonce bude lepší pít více než méně a to ideálně čisté, lehce minerální vody.

© 2018 Zdravivzrcadle.cz | tel: +420 602 413 398 | e-mail: asmolny@volny.cz