SENSITIV IMAGO 530

Špička v biorezonanci

Biorezonanční + nelineární systémová analýza stavu tělesných tkání

16 letý chlapec přijel ze Slovenska s dlouhodobými trávícími problémy.

organy.jpg

Tento chlapec měl dlouhodobé bolesti břicha, nechutenství, nadměrné nadýmaní a velkou únavu. Toto je ukázka jen orgánů trávicího traktu, kde byli zjištěny jak velké zátěže toxickými látkami, tak i patogenními organismy (Candida Albicans, Helicobacter Pylori, E.Coli, Bacteroides Fragilis, Enterobius Vermicularis-roupy, Strep.haemolyticus, Schistosoma Haematobium, Strep. mitis a ještě další). Po vyplasmování a současné detoxikaci, velká úleva a již bez problémů. Smutné na tom je, že lékařská vyšetření nic nezjistila, přesto bylo chlapci vyoperováno slepé střevo s následnou omluvou, že to nebylo vlastně potřeba.

Z následujícího nálezu je patrné, jak může být kvalitní biorezonance pro terapeuta klíčová.

Zjišťuje totiž patologické procesy na základě homotoxikologie. Jednodušeji řečeno - je totiž schopná zjistit toxické kovy, chemické látky, patogenní organismy a celkově mapovat terén v těle, který by mohl být důvodem vzniku řady onemocnění. Na základě přesného nálezu je možné tělu pomoci zbavit se všeho, co do něj nepatří.

Každý živý organismus, ale i neživý materiál produkuje frekvence, které jsou citlivými biorezonančními přístroji měřitelné.

Sensitiv Imago 530 představuje absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A. Sensitiv Imago 530 měří nejen biorezonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním klientem, obsahuje obrovské množství senzorů (nezbytné pro rozlišení frekvencí klienta, terapeuta a okolí) a jeho přesnost je 96%.

si.jpg

Sensitiv Imago dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší medicínský diagnostický přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci. Tento přístroj lze použít jako základ pro seriózní vědecké práce.

 

diplom.jpg

 

Zde se můžete podívat na vnitřky přístrojů tvářících se jako biorezonance a pochopíte, že většina těchto krabiček jsou padělky.

http://www.biorezonance.info/zajimavosti_padelky.html

 

Metody a principy fungování technologie Sensitiv Imago

V našem zařízení se sdružuje několik nejmodernějších technologií. Za prvé jde o princip biorezonance v kombinaci s NLS metodikou, určený pro analýzu výsledků měření, a dále pak samozřejmě i použití unikátní technologie SBA senzorů, které umožňují přesné čtení kvantových charakteristik z konkrétních orgánů nebo orgánových soustav klienta. SBA senzory představují know-how výrobce, díky němuž je naše zařízení v oblasti kvantové diagnostiky organismu unikátní

Co vlastně umí Sensitiv Imago?

 

Zaznamenal jsem vyjádření v jednom časopise, že měření na různých Sensitivech je pokaždé jiné a že to znamená, že jsou nepřesné. Považuji to za hrubou neznalost problematiky biorezonančního měření. Měření na Sensitivu je možné nejprve po 7 dnech, jelikož přístroj pracuje tak, že hledáním biorezonanční odezvy zároveň vyladí tělní buňky. Proto se někdy klientům uleví i od bolesti (dočasně) po měření. Než se buňky vrátí do normálu, prostě to pár dní trvá. Mezitím se samozřejmě mikrobiologická biocenóza a kontaminace v těle může změnit.

Na testování Sensitivem je potřeba dostavit se minimálně 3 hodiny nalačno, pít jenom vodu a nemít na sobě žádné kovy včetně náušnic, hodinek, řetízků, pásku, kovových brýlí. Je nutné zcela vypnout mobilní telefon.

 

Absolutní kontraindikací vyšetření na Sensitivu je kardiostimulátor a epilepsie.

Upozorňuji, že v žádném případě měření na Sensitiv Imago nenahrazuje lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem. Měření je zcela neinvazívní a není nepříjemné ani bolestivé.

 

Sensitiv Imago 530 za žádných okolností nepoužívám k potvrzování ani k vyvracení lékařských diagnóz.

Intenzívně spolupracuji s lékaři.

Sensitiv Imago 530 je zcela objektivní přístroj, obsluha nemůže nijak ovlivnit jeho měření, pokud tedy dodržuje přesně pravidla měření. Ovšem jedna věc je měřit a druhá věc je správně interpretovat nález a navrhnout řešení. Velmi často ke mně přicházejí klienti, kteří již někde absolvovali měření na biorezonancích, ale nedostali přesný nebo účinný návod, co s nálezem mají udělat, jelikož obsluha přístroje prostě byla jen obsluha přístroje...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Zdravivzrcadle.cz | tel: +420 602 413 398 | e-mail: asmolny@volny.cz