Paraziti

 

Možná jste i vy slyšeli od lékařů a ze sdělovacích prostředků, že paraziti neexistují. Skutečností však je, že jsme jimi prolezlí skrz naskrz. I média si stále více všímají prapodivných případů výskytu červů tam, kde by je nikdo nepředpokládal, třeba v oku...

Co je to parazit? Definice říká, že je to cizopasník, který se přiživuje na tkáních nebo potravě svého hostitele a tak snižuje jeho zdatnost.

Ve světě je například měchovcem napadeno asi 740 milionů lidí, cca 200 miliónů lidí je infikováno krevničkou močovou, Německo, Rakousko a Švýcarsko hlásí napadení toxoplasmozou u 60% obyvatel, 19 milionů lidí ročně se infikuje motolicí žlučovou, minimálně 500 milionů lidí má roupy a podobný počet má škrkavky. Ale u nás přeci žádní paraziti neexistují. Maximálně borrelie a chlamydie. Ty má kde kdo, a opakovaně jsou léčeny bezúspěšně antibiotiky.

Málokda ale ví, že například borrelie je možné zničit v celém těle za 2 hodiny 30 minut, chlamýdie za 2 hodiny a chronický zánět močového měchýře za 1 hodinu a 30 minut. Není třeba se trápit léta a čekat na to, až parazit proleze celé tělo.
Chápu, že se vám to zdá neuvěřitelné, ale je to naše každodenní zkušenost. Po zabití borrelií a chlamýdií je už jen třeba přeléčit negativní následky jejich působení, odstranit jejich mrtvolky, opravit napadené tkáně a zklidnit zmatený imunitní systém.

Které parazity nejčastěji měřím na Senzitivu?

- echinokoky, tasemnice psí a tasemnice rybí (z nedokonale upraveného masa, tataráku, suši, a od domácích mazlíčků)
- motolice jaterní, střevní a slinivkové (fasciola hepatica, fasciolopsis buskii, clonorchis sinensis, opisthorchis felineus)
- roupy a škrkavky včetně larev, které bývají v plicích (enterobius vermicularis, ascaris lumbricoides)
- vlasovce
- dirofilaria immitis (psí srdeční červ)
- svalovce (trichinella spiralis)
- toxoplasmosu
- chlamydie
- borrelie
- streptokoky a stafylokoky
- histoplasma capsulatum
- entamoeba histolytica
- trichomonas vaginalis
- schistosomy (krevničky)
- a další


V naší poradně máme vypracované detailní antiparazitární postupy, které zahrnují použití BRT kompenzace, plasmového generátoru, bylinných antihelmintik a následných detoxikací usmrcených patogenních organismů odkyselením a enzymoterapií. Cílem je minimalizovat negativní dopad na detoxikační orgány.

Přesto je třeba počítat s reakcemi organismu na antiparazitární opatření, mezi které patří:
- několikahodinová až několikadenní únava
- několikadenní zácpa
- rychlá stolice až průjem bezprostředně po plasmování nebo druhý den
- slabá nevolnost (velmi zřídka)
- bolest hlavy

© 2018 Zdravivzrcadle.cz | tel: +420 602 413 398 | e-mail: asmolny@volny.cz