Překyselení


Překyselení neboli acidobazickou nerovnováhu jsem schopen stanovit z několika měřitelných parametrů.
Prvním ukazatelem je pH ranní moči, které stanovuji na lékařském analyzátoru DIRUI H -50. Nicméně není to spolehlivé u každého metabolického typu, jelikož každý metabolický typ s kyselinami nakládá jiným způsobem. Některé typy do moči tolik kyseliny nevylučují, kumulují je v organismu například v podobě tuku nebo používají různé neutralizační mechanismy.

Podle duhovky oka také rozeznáváme několik překyselených typů, ale iridologie také není nejspolehlivějším ukazatelem, jelikož vyjadřuje zejména tendence v těle, ale neukazuje aktuální stav.
Zde například vidíte několik typů, které mají silné tendence k překyselení:

překyselení 1.jpg

překyselení hnědé.jpg

překyselení 2.jpg

Nejspolehlivějším ukazatelem dlouhodobého překyselení tělesných tkání nalézám v darkfield mikroskopu, kde je možné i průběžně sledovat, jak tělo reaguje na odkyselení.

Za nejhorší stav se v darkfield mikroskopu považuje skutečnost, kdy se v plazmě objevuje po odebrání kapky fibrin. Ten se totiž koaguluje jen v kyselém prostředí a ve zdravé krvi odebrané člověku, který má acidobazickou rovnováhu v pořádku, se pod sklíčkem neobjeví ani po několika hodinách.

fibrin.jpg

V těle, kde je acidobazická rovnováha, se samozřejmě nemohou tvořit urátové krystaly a tvrdé usazeniny. I podle nich lze určit, jak asi dlouho v těle nerovnováha tvrá a podle toho, jak se rozpouštějí, sleduji postup odkyselení.

krystal.jpg

uráty.jpg

V těle, kde je dobré pH, se také nedaří parazitickým fungálním organismům. Jejich nepřítomnost je jedním ze spolehlivých ukazatelů, že v těle je vnitřní rovnováha.

překyselení parazit.jpg

Překyselení tkání je velmi zásadní problém, protože bakterie, viry, paraziti a rakovinové buňky se množí pouze tam, kde je kyselé pH. Doporučuji všem, aby si nechali poradit, a pravidelně si i preventivně kontrolovali pH v darkfield mikroskopu, pH proužky z moči i slin, i v duhovce oka.

Klienta rád provedu celým protokolem odkyselení, který je poměrně komplikovaný a zahrnuje i úpravy ve stravovacím režimu. Neslibuji jednoduchá řešení.


© 2018 Zdravivzrcadle.cz | tel: +420 602 413 398 | e-mail: asmolny@volny.cz